Dopřejte svým nohám pohodlí

Po dlouhé zimě, kterou upřímně moc ráda nemám, a když tak jen doma za okny u kamen, konečně přišlo jaro. A to opravdové. Sluníčko spustilo svoje hřejivé paprsky do země a přinutilo spoustu květinek k probuzení. Mláďátka se začala rodit a vůbec tak nějak se všechno začalo budit do teplých dnů. Jenomže počasí je stále vrtkavé a tak paní Zima vytáhla poslední trumfy. Začal padat sníh a mrznout. Brrr, nu což hlavně že není listopad, ale duben. To už tu dlouho strašit nebude. Přesto se její chlad roztáhl do celého domu. Co zbývá, nic jiného, než zatopit a vlézt si ke kamnům.
Všechno jsem si připravila na zátop a při praskání dřeva jsem si oddechla, že to krásně chytlo a za chvíli tu bude teploučko. Když tu najednou se ozvaly dost hlasité rány do radiátorů. Až se ve mně zastavilo srdíčko, jak jsem se lekla. Takovou rychlostí jakou jsem se ocitla v kotelně, jsem snad nikdy nebyla. Zoufale koukám na různá kolečka a budíky, vodu…. Co s tím? Nejsem žádný topenář. V rychlosti zavírám dvířka a snažím se zmírnit oheň v kotli. Okamžitě volám opraváře, ovšem jak jinak, dostane se sem až k večeru nejpozději druhý den. To je pecka. Co se dá dělat. Beru na sebe další svetr. Zima se pomalu dostává nejen do domu, ale i do mého těla. Vzpomněla jsem si na babičku, jak nám pletla ponožky. Vždycky nám kladla na srdce, že největší zima je od nohou a také se může od nich snadno nastydnout. Jo babi, jenomže dneska už člověk pomalu nic nestíhá, natož plést ty tvoje úžasné ponožky. Po dalších hodinách to začíná být neskutečně protivné, tak si jdu do skříňky pro další. Otevřu šuplíček a najednou na mě vykoukne nové balení ponožek. Dostala jsem je k vánocům od syna. Tenkrát jsem k nim ještě dostala přednášku, jak jsou výborné a hlavně moderní. Při pohledu na balíček, se mi na tváři vykouzlil úsměv.
Ponožky pro dámy z bambusu. Chodíte-li v bambusových ponožkách, v zimě máte příjemný pocit teplých nohou. Nosíte-li bambusové ponožky v létě, příjemně chladí a díky svým silným absorpčním schopnostem se vám nebudou potit nohy a hlavně nebudou vydávat nepříjemný zápach, navíc jsou velmi ekologicky šetrné. Tak to je tedy reklama. Tak se zápachem rozhodně problémy nemám, ale studené jsou jak led. Vyzkoušíme, uvidíme co je na tom pravdy.
Mimochodem pokud někdo máte problémy se zápachem nohou, nemusíte se za to stydět. Ve většině případech za to může špatně zvolená obuv, ve které jste uzavřeni většinu času. Podívejte se zde na přírodní léčbu, která bojuje proti zápachu a bakteriím.
Překvapení se dostavilo během chvíle. Opravdu jsem pocítila teplo od nohou. Musím se přiznat, že mě to přesvědčilo natolik, že jsem se podívala na webové stránky. Nejprve jsem si myslela, že budou příliš drahé, ale i cenově jsou dostupné a v mnoha různých provedeních. Kotníčkové, dlouhé, normální i bez gumiček. Ty by se hodily tchýni, otékají jí nohy kvůli cukrovce. Sportovní, společenské i na běžné nošení. Vybrala jsem si z  Kategorie ponožky  bambusové ponožky.Tak přece jenom to zase nebylo tak špatné, když se nám porouchal kotel.
Z mých úvah mě probere zvonek. Vykouknu z okna a hle, náš topenář. To jsem ani nečekala. Běžím otevřít a samozřejmě hádejte, na co se ho zeptám. No přece jestli nezná bambusové ponožky – výborné do nepohody, cenově výhodné a ještě vhodné jako dárek.

4 thoughts on “Dopřejte svým nohám pohodlí”

  1. O bambusových ponožkách jsem už také slyšela, dokonce znám webové stránky, na kterých se dají koupit, které tu jsou uvedeny, takže příště si tam nekoupím vonné tyčinky, ale pořádné ponožky 🙂

  2. Také jsem dostala ponožky, krásně hřejí, ale nevím, jestli jsou bambusové. Ale na stránky se mrknu a třeba si je objednám.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *