Oblečení pro děti z druhé ruky je výhodné

Nic není tak rychle malé, jako oblečení zakoupené pro malé děti. Ty nám doslova rostou před očima a u těch nejmenších se velikosti mění doslova po týdnech. Protože se vše dost zdražuje, dětské oblečené je jednou z položek, na které mohou rodiny s dětmi dost podstatně ušetřit.

Stačí navštívit některý z kvalitních second handů nebo outletů, které mají v nabídce i dětské zboží. Hodně maminek si oblíbilo i tzv. hrabárny, kde mohou za velice výhodné ceny (už od 10 korun za kus) najít přesně to, co pro své děti právě potřebují. Také sortiment oblečení z druhé ruky se navíc přesouvá také na internet, do e-shopů, takže nákup lze zvládnout mezi kontrolou domácích úkolů a vařením večeře na pár kliků. A právě takové obchody provozuje firma Bellitex, která patří v oboru prodeje tříděného textilu z druhé ruky a provozování outletů mezi vůbec největší v České republice.

Bellitex má vlastní e-shop, kde nabízí nejen dětské, ale také pánské a dámské oblečení dovážené z celého světa. Má vlastní síť 37 kamenných prodejen (second handy a outlety) a k tomu ještě 20 výše zmíněných hrabáren. Obchody najdete v devíti krajích a hlavním městě Praze. Nabízí všechny standardní velikosti a sortiment je pravidelně doplňován a obměňován.

V dětských velikostech najdete kojenecké zboží, jako overaly, dupačky či body, dívčí i chlapecká trička, kalhoty, svetry, tepláčky, bundy, ale také dívčí šatečky a sukně. Výrobky jsou buď nové s visačkou, bez visačky nebo použité, ale velmi dobrém stavu. Protože se dováží ze zahraničí, i přes levné ceny si můžete i pro děti koupit oblečení renomovaných oděvních značek.

V kamenných obchodech je sortiment rozšířen i o bavlněné látky, povlečení, prostěradla, obuv, kabelky, a dokonce i svatební šaty. Pro děti si v nich můžete vybrat také hračky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *