Beztlakové ohřívače DELPO jsou jako stvořené pro kuchyně, šetří energie i vaši peněženku

V kuchyni se bez teplé vody neobejdete. Ale co dělat, když vodu do kuchyně nemůžete přivést klasickým vodovodním řadem? Vyzkoušejte jednoduché a ekonomické řešení v podobě průtokových ohřívačů.

Nejen kuchyně v domácnostech, ale i ty na chatách, chalupách, kuchyně v kancelářích nebo malé kuchyňské kouty v dílnách, na zahradách nebo v obchodech mnohdy umožňují pouze nezávislý ohřev vody.

Jaký ohřívač vody do kuchyně? Přece ten průtokový

Beztlaké neboli beztlakové průtokové ohřívače jsou pro použití v kuchyních naprosto ideální. Nejen, že s nimi můžete pohodlně ohřívat vodu přímo u dřezu (nebo umyvadla), ale máte jistotu, že budete mít teplou vodu při ruce ráno, v poledne, večer i třeba o půlnoci. Prostě kdykoliv si vzpomenete.

Elektrický průtokový ohřívač vody do kuchyně sepne ohřev ve chvíli, kdy otočíte kohoutkem nebo zdvihnete pákovou baterii a po zastavení vody se opět průtok vypne. Jde o velmi ekonomické řešení, kdy zbytečně neplýtváte elektřinou.

U beztlakových ohřívačů se používá jednoduchá konstrukce. Jsou tedy velmi levné, jen je potřeba počítat s tím, že k nim musíte mít speciální beztlakou baterii a teplou vodu mohou ohřívat jen pro jedno odběrné místo.

Přečtěte si dalších 5 věcí, které byste měli vědět o průtokových ohřívačích

Ohřívače DELPO jsou malé, ale praktické

Průtokové ohřívače DELPO z nabídky Wterm jsou elektrické průtokové ohřívače vody, které se dají umístit pod dřez nebo nad dřez podle toho, kde vám to bude lépe vyhovovat. Jejich příkon se pohybuje od 3,5 do 5,5 kW. Tyto malé úsporné ohřívače jsou velmi šikovné a zaručují nejrychlejší možný ohřev vody. Dají se pořídit s klasickou vodovodní baterií, s kombinovanou baterií (dřez/sprcha) nebo bez baterie.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *